Індивідуальні рушники для всієї сім'ї!

Рушники відмінно пошиті, в них ніколи немає ниток, що стирчать, нерівних країв, неточної строчки. Рушники абсолютно не викликають алергії, оскільки виготовлені з бавовни та бамбука. Ідеально все – від шиття до оформлення.

Filter

Бренд рушників
Колір рушників
Розмір рушників
Тканина рушників

На що звернути увагу при купівлі махрових рушників

Ви погодитеся, що дуже важливо отримати користь від м’якого банного рушника, щоб насолодитися цим моментом спокою та безтурботності до кінця, виходячи з душу, при цьому мати під рукою легкі та ультра поглинаючі рушники. Інтернет-магазин TextileStyle представляє вам чудову колекцію розкішних і якісних рушників за доступною ціною в Україні зі швидкою доставкою. 100% оригінальність рушників з якісної тканини. Легкі та ультрамодні. Практичні та зносостійкі. Свіжа кольорова гама. Всі наші розкішні рушники виготовляються з найвищою майстерністю, яку ви очікуєте, ретельний крій для забезпечення міцності. Купуйте набори банних рушників, які обов’язково стануть відмінним доповненням вашої ванної кімнати. 

Вибір рушника – складне завдання. Є багато факторів, які слід враховувати при купівлі рушників. Тип рушника, розмір рушника та матеріал – ось деякі з речей, які слід враховувати. Якщо ви хочете щось м’якше, ніж махрові рушники, то вам варто звернути увагу на рушник з мікрофібри або навіть на бамбуковий рушник. Тип рушника, який ви вибираєте, залежить від передбачуваного використання. Якщо ви шукаєте рушники для ванної кімнати, зверніть увагу на якість та колір тканини, а також на їхню поглинаючу здатність. Якщо ви хочете купити рушники для кухні або їдальні, варто звернути увагу на те, якого розміру рушник і скільки кольорів в асортименті. Товщина і вага рушника визначають його здатність, що вбирає. Більш тонкі рушники будуть менш поглинаючими, ніж товстішими, але вони можуть бути більш зручними у використанні.   Якість – це один із важливий факторів при виборі рушників. Ви завжди повинні вибирати високоякісні рушники, тому що вони служать довше, ніж неякісні, ми пропонуємо високоякісні махрові рушники за розумними цінами.

Стандартні розміри рушника: 

  • рушник для кухні: 30х50см.
  • рушник для рук та обличчя: 50х90см.
  • банний рушник: 70х140см.

Вибір тканини рушника

  • Махрові рушники – це різновид рушників, виготовлених з бавовняної махрової тканини. Зазвичай вони товщі і важчі за інші типи рушників. Вони також краще вбирають вологу, що робить їх добрим вибором для сушіння після душу або ванни. Махра – це натуральна тканина, поверхня якої складається з ворсу. Ворс може бути як одинарним – одностороннім, так і подвійним – двостороннім. Крім односторонньої та двосторонньої, розрізняють також тканину з рельєфним малюнком у структурі махри та тканини зі стриженим ворсом – стрижена махра.
  • Велюрові рушники – м’який натуральний матеріал, поверхня складається з безлічі ворсинок. Їхня довжина в залежності від виду велюру може бути різною, в межах від трьох до семи міліметрів. Ворс розташований на тканині щільним шаром, що і визначає, наскільки виріб з велюру буде бархатистим і ніжним на дотик.
  • Бамбукові рушники – дуже комфортний матеріал. Натуральний склад. Чудово вбирає вологу. Вироби відрізняються гігроскопічністю та легко прати.
  • Бавовна – м’який, приємний матеріал, відрізняється різноманіттям кольорів і відтінків і простотою догляду.

Рушники виготовляються в Туреччині, таких відомих турецьких брендів Fakili, Pupilla, KAYRA та не містять токсичних продуктів для організму та навколишнього середовища. Всі рушники сертифіковані, що гарантує якість всього текстилю для ванних кімнат.

Головні поради, як зберегти пухнастість рушників

  • Вибирайте якісні рушники: це перше правило, яке потрібно слідувати, якщо ви хочете покрити себе хмарою м’якості, коли виходите з ванни. 
  • Зверніть увагу на якість губки, що купується: вибирайте кращі і міцні матеріали, такі як органічна бавовна. 
  • Правильно сушіть рушники: сушіння є важливим кроком, тому що, хто говорить, що рушник все ще мокрий, обов’язково означає розмноження бактерій і неприємний запах. Найкраще рішення – дати рушникам висохнути на повітрі. Загалом слід уникати прасування та надмірно високих температур. Також не забувайте час від часу протирати сушарку для рушників і радіатор.
  • Не перевантажуйте барабан: якщо ви думали, що заощадити час, заповнивши пральну машину до країв, це не правильне рішення. 
  • Обмежитись двома або трьома рушниками за одне прання: волокна матимуть можливість належним чином пом’якшитися, і білизна не матиме того страшного грубого ефекту.
  • Використовуйте кульки для прання: ці невеликі аксесуари краще перемішують білизну і, отже, пом’якшують її завдяки своїй механічній дії.

Колекції рушників в TextileStyle перетворює ваш щоденний душ у момент повного розслаблення завдяки асортименту банної білизни з органічної бавовни.

Правильний догляд за рушниками

Попереднє прання: догляд за новим рушником

  • Рекомендується заздалегідь випрати ваші нові рушники, щоб оптимізувати їх поглинаючі властивості. Отже, якщо ви просто закохалися в новенький бавовняний рушник під час свого останнього походу по магазинах, вам доведеться виявити трохи терпіння, перш ніж ви зможете їм насолодитися! Дорогою додому не забудьте вставити своє останнє придбання в машину. Результат – десятикратна м’якість і краща здатність, що вбирає.

Як часто прати рушники?

  • Для багатьох з нас найкраща пора дня – це насолодитися заспокійливим душем або ванною і закутатися в теплий затишний рушник. Так що не може бути й мови про те, щоб зіпсувати момент відпочинку через рушник, що пахне вологою. Банні рушники є місцем, де поєднуються волога і тепло. Щоб ванна кімната завжди була чистою та свіжою, банні рушники (від рушників до халатів) слід регулярно прати в машині. В ідеалі частота прання при трьох використаннях (або один або два рази на тиждень), якщо ви користуєтеся рушниками банними щодня і ваша ванна кімната добре провітрюється.
Кошик